|
54 684 грн
|
|
54 684 грн
|
платежі
по 27 342 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
54 684 грн
|
|
54 684 грн
|
платежі
по 27 342 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 27 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 4.6 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 5.4 кВт |
| Теплопродуктивність | 8000 БТЕгод |
| Охолодження | 6800 БТЕгод |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | самодіагностика |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 40 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 59 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 31 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 10.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 800285550мм |
| Розміри внутрішнього блоку | 798219299мм |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Таїланд |