|
77 371 грн
|
|
77 371 грн
|
платежі
по 38 686 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
77 371 грн
|
|
77 371 грн
|
платежі
по 38 686 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 60 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.2 кВт |
| Теплопродуктивність | 23880 БТЕгод |
| Охолодження | 22000 БТЕг |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | плавне регулювання швидкості |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 55 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 15 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 80 х 55 х 28.5 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 89 х 30.7 х 23.3 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Китай |