|
38 269 грн
|
|
38 269 грн
|
платежі
по 19 135 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
38 269 грн
|
|
38 269 грн
|
платежі
по 19 135 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 30 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.15 кВт |
| Теплопродуктивність | 10000 БТЕч |
| Охолодження | 9000 БТЕг |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | плавне регулювання швидкості |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 20 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 23 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 69.9 х 53.8 х 24.9 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 83.8 х 28 х 22.8 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Китай |