|
54 929 грн
|
|
54 929 грн
|
платежі
по 27 465 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
54 929 грн
|
|
54 929 грн
|
платежі
по 27 465 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 50 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 5.4 кВт |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕгод |
| Охолодження | 17060 БТЕч |
| Режими роботи | Вентиляція |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | самодіагностика |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 55 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 86 х 61 х 34 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 83.8 х 28 х 22.8 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Таїланд |