|
35 068 грн
|
|
35 068 грн
|
платежі
по 17 534 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
35 068 грн
|
|
35 068 грн
|
платежі
по 17 534 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 25 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 2.8 кВт |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕг |
| Охолодження | 9000 БТЕг |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Додатково | WiFiмодуль |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 23 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 45 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 26.5 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 54 х 64.5 х 27.5 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 26.7 х 78.3 х 21 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 |
| Країна виробництва | Китай |