|
61 528 грн
|
|
61 528 грн
|
платежі
по 30 764 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
61 528 грн
|
|
61 528 грн
|
платежі
по 30 764 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 4 кВт |
| Теплопродуктивність | 19000 БТЕгод |
| Охолодження | 20000 БТЕг |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | плавне регулювання швидкості |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 55 Дб |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 64 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 34.5 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 9.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 59 x 80 x 30 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 31.2 x 109.5 x 20.5 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Китай |