|
58 025 грн
|
|
58 025 грн
|
платежі
по 29 013 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
58 025 грн
|
|
58 025 грн
|
платежі
по 29 013 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 45 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 4.8 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 5.8 кВт |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕгод |
| Охолодження | 18000 БТЕгод |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Додатково | WiFiмодуль |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 23 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 51 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 36 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 7.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 59.5 х 78(62) х 29 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 26.7 х 78.3 х 21 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 |
| Країна виробництва | Китай |