|
84 611 грн
|
|
84 611 грн
|
платежі
по 42 306 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
84 611 грн
|
|
84 611 грн
|
платежі
по 42 306 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 50 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 5.8 кВт |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕгод |
| Охолодження | 18000 БТЕг |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | плавне регулювання швидкості |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 36 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 36 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 78 x 54 x 29 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 87 x 29 x 23 см |
| Колір виробника | Сірий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Китай |