|
97 375 грн
|
|
97 375 грн
|
платежі
по 48 688 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
97 375 грн
|
|
97 375 грн
|
платежі
по 48 688 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 70 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 9 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 9 кВт |
| Теплопродуктивність | 29002 БТЕгод |
| Охолодження | 27296 БТЕгод |
| Режими роботи | турборежим |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 3.5 кВт |
| Додатково | плавне регулювання швидкості |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 55 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 58 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 16.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 88 x 75 x 34 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 119.7 x 33.9 x 26.2 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Таїланд |