|
65 464 грн
|
|
65 464 грн
|
платежі
по 32 732 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
65 464 грн
|
|
65 464 грн
|
платежі
по 32 732 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mitsubishi |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 30 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 9 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 9 кВт |
| Теплопродуктивність | 11259 БТЕгод |
| Охолодження | 9000 БТЕг |
| Режими роботи | турборежим |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | плавне регулювання швидкості |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 36 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 55 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 31 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 10.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 80 х 28.5 х 55 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 79.8 х 21.9 х 29.9 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Країна виробництва | Таїланд |