|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mystery |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 25 м |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.64 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 2.78 кВт |
| Теплопродуктивність | 9500 БТЕг |
| Охолодження | 9000 БТЕг |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 0.82 кВт |
| Додатково | 3D режим |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 38 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 24.5 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 12 |
| Країна виробництва | Китай |