|
15 899 грн
|
|
15 899 грн
|
платежі
по 7 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 899 грн
|
|
15 899 грн
|
платежі
по 7 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mystery |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.52 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.66 кВт |
| Теплопродуктивність | 12500 БТЕг |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | режим сну |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 1.01 кВт |
| Додатково | 3D режим |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 38 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |