|
14 834 грн
|
|
14 834 грн
|
платежі
по 7 417 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 834 грн
|
|
14 834 грн
|
платежі
по 7 417 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Sensei |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 30 м |
| Тип компресора | Звичайний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 2.63 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 2.69 кВт |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕг |
| Охолодження | 9000 БТЕг |
| Режими роботи | обігрів |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | авторестарт зі збереженням налаштувань |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 34 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 50 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 20 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 6.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 42.1 х 66 х 25 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 27 х 70 х 19.8 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |