|
18 140 грн
|
|
18 140 грн
|
платежі
по 9 070 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
18 140 грн
|
|
18 140 грн
|
платежі
по 9 070 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Sensei |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Звичайний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.51 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.58 кВтгод |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕг |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | обігрів |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | авторестарт зі збереженням налаштувань |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 39 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 56 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 57 х 76.8 х 32.6 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 27 х 80.5 х 19.7 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |