|
34 278 грн
|
|
34 278 грн
|
платежі
по 17 139 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
34 278 грн
|
|
34 278 грн
|
платежі
по 17 139 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Sensei |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 35 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 3.7 кВт |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕгод |
| Охолодження | 12000 БТЕг |
| Режими роботи | турборежим |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | самодіагностика |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 49 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 38 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 10.5 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 59.8 х 89 х 37.2 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 29.5 х 89.6 х 19.2 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |