|
39 150 грн
|
|
39 150 грн
|
платежі
по 19 575 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
39 150 грн
|
|
39 150 грн
|
платежі
по 19 575 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Sensei |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 70 м |
| Тип компресора | Звичайний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 7.03 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 7.09 кВт |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕг |
| Охолодження | 24000 БТЕг |
| Режими роботи | обігрів |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | авторестарт зі збереженням налаштувань |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 39 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 56 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 33 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 63.5 х 82 х 31 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 29.5 х 90.8 х 22 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 |
| Країна виробництва | Китай |