|
47 850 грн
|
|
47 850 грн
|
платежі
по 23 925 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
47 850 грн
|
|
47 850 грн
|
платежі
по 23 925 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Sensei |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 70 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R410A |
| Споживаюча потужність охолодження | 7 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 7.15 кВт |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕг |
| Охолодження | 24000 БТЕг |
| Режими роботи | Вентиляція |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність | 2.05 кВт |
| Додатково | самодіагностика |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 48 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 60 дБ |
| Вага зовнішнього блоку | 48 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 82 х 65.5 х 30.5 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 108 х 33 х 23.3 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |