|
51 069 грн
|
|
51 069 грн
|
платежі
по 25 535 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
51 069 грн
|
|
51 069 грн
|
платежі
по 25 535 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Sensei |
|---|---|
| Тип | кондиціонер |
| Площа обслуговування | 75 м |
| Тип компресора | Інверторний |
| Управління | Пульт |
| Тип фреону | R32 |
| Споживаюча потужність охолодження | 6.45 кВт |
| Споживана потужність при обігріві | 6.7 кВт |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕг |
| Охолодження | 24000 БТЕг |
| Режими роботи | турборежим |
| Конструкція | Сплітсистема |
| Монтаж внутрішнього блоку | Настінне |
| Дисплей | Так |
| Додатково | самодіагностика |
| Рівень шуму внутрішнього блоку | 45 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку | 59 Дб |
| Вага зовнішнього блоку | 43.5 кг |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Розміри зовнішнього блоку | 70 х 96 х 39.6 см |
| Розміри внутрішнього блоку | 32.7 х 108.1 х 24.8 см |
| Колір виробника | Білий |
| Гарантійний термін | 24 місяців |
| Країна виробництва | Китай |