|
1 599 грн
|
|
1 599 грн
|
платежі
по 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 599 грн
|
|
1 599 грн
|
платежі
по 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність, Вт | 900 Вт |
| Особливості | знімний піддон для крапель |
| Резервуар для води | 1,5 л |
| Технології | Турборежим |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Вага | 2 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 33 х 23 х 16 см |
| Комплектація | фільтр Development FW870 |
| Країна виробництва | Китай |