|
2 014 грн
|
|
2 014 грн
|
платежі
по 1 007 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 014 грн
|
|
2 014 грн
|
платежі
по 1 007 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Bomann |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність, Вт | 900 Вт |
| Особливості | Індикатор рівня води |
| Резервуар для води | 2 л |
| Технології | антикрапельна система |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 3 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 30 х 30 см |
| Комплектація | КавоваркаІнструкція з експлуатаціїГарантійний талон |
| Країна виробництва | Китай |