|
2 027 грн
|
|
2 027 грн
|
платежі
по 1 014 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 027 грн
|
|
2 027 грн
|
платежі
по 1 014 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ECG2E |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | Підтримка температури, Вибір кольору скоринки, Вибір розміру хліба |
| Резервуар для води | 2 л |
| Технології | антикрапельна система |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 1 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 32 х 28 х 16.5 см |
| Комплектація | фільтр Development FW870 |
| Країна виробництва | Китай |