|
2 081 грн
|
|
2 081 грн
|
платежі
по 1 041 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 081 грн
|
|
2 081 грн
|
платежі
по 1 041 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ECG025 |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність, Вт | 980 Вт |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Резервуар для води | 1500 мл |
| Технології | Індикація роботи інтелектуальної функції SMART Ручний Індикація кодів несправностей |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 1.8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 35 х 22.7 х 22.2 см |
| Комплектація | кавоварка еспресо, ложка для відмірювання й ущільнення кави, інструкція, гарантійний талон |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 10 |