|
2 099 грн
|
|
2 099 грн
|
платежі
по 1 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 099 грн
|
|
2 099 грн
|
платежі
по 1 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Electrolux |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | сигнал видалення накипу |
| Резервуар для води | 1 л |
| Технології | функція підігріву |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вага | 2 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 33.8 х 17.4 x 24.7 см |
| Комплектація | кавник |
| Країна виробництва | Китай |