|
559 грн
|
|
559 грн
|
платежі
по 280 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
559 грн
|
|
559 грн
|
платежі
по 280 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність, Вт | 450 Вт |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Резервуар для води | 0,25 л |
| Технології | Індикація роботи інтелектуальної функції SMART Ручний Індикація кодів несправностей |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 1 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.7 х 21 х 15.9 см |
| Комплектація | 2 чашки |
| Країна виробництва | Китай |