|
749 грн
|
|
749 грн
|
платежі
по 375 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
749 грн
|
|
749 грн
|
платежі
по 375 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Magio |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність, Вт | 650 Вт |
| Особливості | зйомний багаторазовий фільтр |
| Резервуар для води | 1 л |
| Технології | Індикація роботи інтелектуальної функції SMART Ручний Індикація кодів несправностей |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 0.87 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 х 19 х 14.5 см |
| Країна виробництва | Китай |