|
3 699 грн
|
|
3 699 грн
|
платежі
по 1 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 699 грн
|
|
3 699 грн
|
платежі
по 1 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Дисплей | Відсутній |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | до 15 чашок кави |
| Резервуар для води | 2 л |
| Технології | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 2.05 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 35 x 17 x 34 см |
| Комплектація | кавник |
| Країна виробництва | Китай |