|
2 099 грн
|
|
2 099 грн
|
платежі
по 1 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 099 грн
|
|
2 099 грн
|
платежі
по 1 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Дисплей | Відсутній |
| Споживана потужність, Вт | 1080 Вт |
| Особливості | Індикатор рівня води |
| Резервуар для води | 1.38 л |
| Технології | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 2 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 35.5 х 32 х 19.4 см |
| Комплектація | кавник |
| Країна виробництва | Китай |