|
1 699 грн
|
|
1 699 грн
|
платежі
по 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 699 грн
|
|
1 699 грн
|
платежі
по 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | Індикатор рівня води |
| Резервуар для води | 1.3 л |
| Технології | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 1.8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 37.2 х 29.8 х 20.2 см |
| Комплектація | кавник |
| Країна виробництва | Китай |