|
12 299 грн
|
|
12 299 грн
|
платежі
по 6 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 299 грн
|
|
12 299 грн
|
платежі
по 6 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Дисплей | Так |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | Окремостояча |
| Резервуар для води | 1 л |
| Технології | aroma twister |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 4 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.6 x 37.1 x 43.3 см |
| Комплектація | фільтр Development FW870 |
| Країна виробництва | Китай |