|
1 599 грн
|
|
1 599 грн
|
платежі
по 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 599 грн
|
|
1 599 грн
|
платежі
по 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Sencor |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Особливості | Підтримка температури, Вибір кольору скоринки, Вибір розміру хліба |
| Резервуар для води | 750 мл |
| Технології | Турборежим |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Вага | 1 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 27 х 21 х 20 см |
| Комплектація | фільтр Development FW870 |
| Країна виробництва | Китай |