|
3 880 грн
|
|
3 880 грн
|
платежі
по 1 940 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 880 грн
|
|
3 880 грн
|
платежі
по 1 940 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Аклас |
|---|---|
| Артикул | 00160338 |
| Тип механізму | Anyfix (без качання) |
| Матеріал роликів | Пластик |
| Максимальний зріст користувача | 165 см |
| Максимальна висота сидіння | 54 |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Висота спинки | 74 см |
| Матеріал покриття | Штучна шкіра |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 14.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |