|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Anda Seat |
|---|---|
| Артикул | AD18T44GF |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підлокітників | 1D0J9E9 |
| Налаштування підголівника | Так |
| Матеріал роликів | Поліуретан |
| Максимальний зріст користувача | 185 см |
| Максимальна висота сидіння | 56 |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Висота спинки | 84 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 23 кг |
| Країна виробництва | Китай |