|
16 999 грн
|
|
16 999 грн
|
платежі
по 8 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 999 грн
|
|
16 999 грн
|
платежі
по 8 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Anda Seat |
|---|---|
| Артикул | AD12YDCL01GPVF |
| Тип механізму | MultiFunctional Tilt |
| Налаштування підлокітників | 4D нагрів |
| Максимальний зріст користувача | 187 см |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Висота спинки | 85 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 29 кг |
| Країна виробництва | Китай |