|
18 999 грн
|
|
18 999 грн
|
платежі
по 9 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
18 999 грн
|
|
18 999 грн
|
платежі
по 9 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Anda Seat |
|---|---|
| Артикул | AD12YDCXL01GBCF |
| Тип механізму | MultiFunctional Tilt |
| Налаштування підлокітників | 4D Wash System |
| Налаштування підголівника | Так |
| Матеріал роликів | прогумовані вставки на ручці |
| Максимальний зріст користувача | 210 см |
| Максимальна висота сидіння | 51 |
| Максимальне навантаження | 180 |
| Висота спинки | 85 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 29 кг |
| Країна виробництва | Китай |