|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 999 грн
|
|
19 999 грн
|
платежі
по 10 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Anda Seat |
|---|---|
| Артикул | AD12YDDCL20VPVC |
| Тип механізму | MultiFunctional Tilt |
| Налаштування підлокітників | 5D Apple iPhone 11 iPhone XR |
| Матеріал роликів | прогумовані вставки на ручці |
| Максимальний зріст користувача | 180 см |
| Максимальна висота сидіння | 50 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Висота спинки | 134 см |
| Матеріал покриття | Штучна шкіра |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Колір оббивки | Фіолетовий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 33.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |