|
21 999 грн
|
|
21 999 грн
|
платежі
по 11 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 999 грн
|
|
21 999 грн
|
платежі
по 11 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Anda Seat |
|---|---|
| Артикул | AD12YDDCXLL20BPVC |
| Тип механізму | MultiFunctional Tilt |
| Налаштування підголівника | Так |
| Матеріал роликів | прогумовані вставки на ручці |
| Максимальний зріст користувача | 210 см |
| Максимальна висота сидіння | 53 |
| Максимальне навантаження | 180 |
| Висота спинки | 139 см |
| Матеріал покриття | Штучна шкіра |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 34.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |