|
11 999 грн
|
|
11 999 грн
|
платежі
по 6 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 999 грн
|
|
11 999 грн
|
платежі
по 6 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Anda Seat |
|---|---|
| Артикул | AD18Y06GF |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підлокітників | 1D0J9E9 |
| Максимальний зріст користувача | 180 см |
| Максимальна висота сидіння | 50 |
| Максимальне навантаження | 80 |
| Висота спинки | 82 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 27.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |