|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | AndaSeat |
|---|---|
| Артикул | AD18XL52GBFG01 |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підлокітників | 4D Wash System |
| Матеріал роликів | Пластик |
| Максимальний зріст користувача | 200 см |
| Максимальна висота сидіння | 51 |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Висота спинки | 141 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 25.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |