|
3 499 грн
|
|
3 499 грн
|
платежі
по 1 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 499 грн
|
|
3 499 грн
|
платежі
по 1 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Aula |
|---|---|
| Артикул | 6948391286235 |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підлокітників | 1D0J9E9 |
| Налаштування підголівника | Так |
| Максимальний зріст користувача | 190 см |
| Максимальна висота сидіння | 48 |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Висота спинки | 107 см |
| Матеріал покриття | Нейлон |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 10.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |