|
24 440 грн
|
|
24 440 грн
|
платежі
по 12 220 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
24 440 грн
|
|
24 440 грн
|
платежі
по 12 220 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Barsky |
|---|---|
| Артикул | GM01 |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підлокітників | 1D0J9E9 |
| Максимальний зріст користувача | 200 см |
| Максимальна висота сидіння | 51 |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Висота спинки | 130 см |
| Матеріал покриття | Сітка |
| Матеріал рами | Пластик |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 30 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |