|
13 499 грн
|
|
13 499 грн
|
платежі
по 6 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 499 грн
|
|
13 499 грн
|
платежі
по 6 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Cougar |
|---|---|
| Артикул | Armor EVO S Gold |
| Тип механізму | тілт |
| Налаштування підлокітників | 3D |
| Налаштування підголівника | Так |
| Максимальний зріст користувача | 190 см |
| Максимальна висота сидіння | 50 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Висота спинки | 134.5 см |
| Матеріал покриття | Штучна шкіра |
| Матеріал рами | Сталь |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір каркаса | Помаранчевий |
| Маса крісла | 22.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 10 |