|
9 974 грн
|
|
9 974 грн
|
платежі
по 4 987 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 974 грн
|
|
9 974 грн
|
платежі
по 4 987 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Cougar |
|---|---|
| Артикул | Armor One V2 Gold F |
| Тип механізму | тілт |
| Налаштування підлокітників | 4D Wash System |
| Налаштування підголівника | Так |
| Максимальний зріст користувача | 200 см |
| Максимальна висота сидіння | 56 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Висота спинки | 134 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Сталь |
| Колір оббивки | Золотий |
| Колір каркаса | Помаранчевий |
| Маса крісла | 20.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 10 |