|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Cougar |
|---|---|
| Артикул | Defensor F |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підлокітників | 4D нагрів |
| Налаштування підголівника | Так |
| Максимальний зріст користувача | 190 см |
| Максимальна висота сидіння | 54 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Висота спинки | 86 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Помаранчевий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 25.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 10 |