|
23 999 грн
|
|
23 999 грн
|
платежі
по 12 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
23 999 грн
|
|
23 999 грн
|
платежі
по 12 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Cougar |
|---|---|
| Артикул | Overlord C34UQ144 |
| Налаштування підлокітників | 1D0J9E9 |
| Максимальний зріст користувача | 190 см |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Висота спинки | 96 см |
| Матеріал покриття | Штучна шкіра |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 51.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 10 |