|
5 480 грн
|
|
5 480 грн
|
платежі
по 2 740 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 480 грн
|
|
5 480 грн
|
платежі
по 2 740 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Defender |
|---|---|
| Артикул | 64344 |
| Тип | Крісло для геймера |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підголівника | Так |
| Матеріал роликів | Пластик |
| Максимальний зріст користувача | 180 см |
| Максимальна висота сидіння | 50 |
| Максимальне навантаження | 140 |
| Висота спинки | 68 см |
| Матеріал покриття | Штучна шкіра |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал рами | фанера |
| Колір оббивки | Червоний |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 16.5 кг |
| Вага | 15.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |