|
6 464 грн
|
|
6 464 грн
|
платежі
по 3 232 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 464 грн
|
|
6 464 грн
|
платежі
по 3 232 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Defender |
|---|---|
| Артикул | 64354 |
| Тип | Крісло для геймера |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підлокітників | 2D |
| Налаштування підголівника | Так |
| Матеріал роликів | Поліуретан |
| Максимальний зріст користувача | 190 см |
| Максимальна висота сидіння | 55 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Висота спинки | 86 см |
| Матеріал покриття | Штучна шкіра |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал рами | Пластик |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір каркаса | Чорний |
| Вага | 15.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |