|
7 104 грн
|
|
7 104 грн
|
платежі
по 3 552 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 104 грн
|
|
7 104 грн
|
платежі
по 3 552 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Defender |
|---|---|
| Артикул | 64334 |
| Тип | Крісло для геймера |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підголівника | Так |
| Матеріал роликів | Поліуретан |
| Максимальний зріст користувача | 200 см |
| Максимальна висота сидіння | 55 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Висота спинки | 80 см |
| Матеріал покриття | ПВХ армована скловолокном |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 16.3 кг |
| Вага | 17.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |