|
8 599 грн
|
|
8 599 грн
|
платежі
по 4 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 599 грн
|
|
8 599 грн
|
платежі
по 4 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GT Racer |
|---|---|
| Артикул | X0716 Fabric Gray |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підлокітників | 4D Wash System |
| Налаштування підголівника | Ні |
| Максимальний зріст користувача | 195 см |
| Максимальна висота сидіння | 59 |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Висота спинки | 138 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | світлосірий |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 24 кг |
| Країна виробництва | Китай |