|
4 849 грн
|
|
4 849 грн
|
платежі
по 2 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 849 грн
|
|
4 849 грн
|
платежі
по 2 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GT Racer |
|---|---|
| Артикул | X2324 Fabric Black Suede |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підголівника | Так |
| Максимальний зріст користувача | 175 см |
| Максимальна висота сидіння | 50 |
| Максимальне навантаження | 100 |
| Висота спинки | 79 см |
| Матеріал покриття | Текстиль, ABS пластик |
| Матеріал рами | Скло |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 13 кг |
| Країна виробництва | Китай |