|
7 499 грн
|
|
7 499 грн
|
платежі
по 3 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 499 грн
|
|
7 499 грн
|
платежі
по 3 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GT Racer |
|---|---|
| Артикул | X6008 Black |
| Тип механізму | газліфт |
| Налаштування підлокітників | 3D |
| Налаштування підголівника | Так |
| Максимальний зріст користувача | 190 см |
| Максимальна висота сидіння | 59 |
| Максимальне навантаження | 120 |
| Висота спинки | 60 см |
| Матеріал покриття | Сітка |
| Матеріал рами | Метал |
| Колір оббивки | Чорний |
| Колір каркаса | Чорний |
| Маса крісла | 20 кг |
| Країна виробництва | Китай |